16. Kytice

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Signováno vpravo nahoře
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 46 cm, rámování: 85,5 x 62 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 17.01.2022 18:15

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (20)

5 100 Kč17.1.2022 18:08:45
4 900 Kč17.1.2022 18:06:23
4 700 Kč17.1.2022 17:29:22
4 500 Kč17.1.2022 16:45:01
4 300 Kč16.12.2021 13:32:04
4 100 Kč15.12.2021 19:06:08
3 900 Kč15.12.2021 09:54:04
3 850 Kč15.12.2021 09:54:04 (limit 15.12.2021 07:20:17)
3 700 Kč15.12.2021 09:32:33 (limit 15.12.2021 07:20:17)
3 500 Kč15.12.2021 09:32:33
3 300 Kč15.12.2021 09:29:32 (limit 15.12.2021 07:20:17)
3 100 Kč15.12.2021 09:29:32
2 900 Kč15.12.2021 09:29:24 (limit 15.12.2021 07:20:17)
2 700 Kč15.12.2021 09:29:24
2 500 Kč15.12.2021 09:29:19 (limit 15.12.2021 07:20:17)