Signováno vpravo nahoře
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 46 cm, rámování: 85,5 x 62 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 18:15
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (20)