Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 115,5 cm, šířka: 46,3 cm, rámování: 117,6 x 48,7 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:04
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (16)