Signováno vlevo dole.
Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 49 cm, šířka: 40 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec aukce: 23.06.2019 20:18
Dosažená cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (16)