Narozen 7. 1. 1919 v Budapešti (Maďarsko), zemřel 22. 3. 1991 v Ostravě. Malíř, grafik, odborný asistent na katedře výtvarné výchovy Pedagogické fakulty v Ostravě. Práce v oboru.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 63,5 cm, rámování: 59 x 80 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 21.06.2020 20:47
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (26)