44. Baletka

Autor: Bedřich Knopp
(1919 - 1991)

Kategorie: Olej na plátně

Studoval malbu a kresbu (1937 - 1939 a 1945 - 1946) u prof.O.Blažíčka, C.Boudy na VŠAPS ČVUT v Praze. Účastnil se krajinářských kurzů O.Nejedlého. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 84 X 64
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 19:26

Dosažená cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (17)

4 300 Kč2.12.2018 19:01:14 (limit 2.12.2018 07:44:48)
4 100 Kč2.12.2018 19:01:14
3 900 Kč2.12.2018 15:54:09 (limit 2.12.2018 07:44:48)
3 700 Kč2.12.2018 15:54:09
3 500 Kč2.12.2018 13:14:46 (limit 2.12.2018 07:44:48)
3 300 Kč2.12.2018 13:14:46
3 100 Kč2.12.2018 13:14:39 (limit 2.12.2018 07:44:48)
2 900 Kč2.12.2018 13:14:39
2 700 Kč2.12.2018 07:44:48 (limit 2.12.2018 07:44:48)
2 500 Kč2.12.2018 07:44:48 (limit 1.12.2018 15:33:33)
2 400 Kč1.12.2018 19:12:09 (limit 1.12.2018 15:33:33)
2 200 Kč1.12.2018 19:12:09
2 000 Kč1.12.2018 19:12:05 (limit 1.12.2018 15:33:33)
1 800 Kč1.12.2018 19:12:05
1 600 Kč1.12.2018 19:12:00 (limit 1.12.2018 15:33:33)