Studoval malbu a kresbu (1937 - 1939 a 1945 - 1946) u prof.O.Blažíčka, C.Boudy na VŠAPS ČVUT v Praze. Účastnil se krajinářských kurzů O.Nejedlého. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 84 X 64
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 19:26
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč