Narodil se 26. 6. 1886 v Dobrovicích. Malíř a grafik v Praze. Studoval architekturu u prof. Čenského a Cechnera na české technice v Praze a malířství u Ferdinanda Engelmüllera a Alexise Hansena v Dubrovníku. Maluje krajiny a zátiší. Řadí se k domácí škole impressionistů.
Signováno
Signováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64 x 78 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 28.04.2019 18:03
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1 800 Kč | 28.4.2019 17:51:07 |