29. Rozkvetlé pole

Autor: Julius Lauterbach
(1873 - 1939)

Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 90 cm, rámování: 87 x 112 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 18:49

Dosažená cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (19)

6 500 Kč9.1.2023 18:44:12 (limit 9.1.2023 18:44:12)
6 200 Kč9.1.2023 18:40:18
5 900 Kč9.1.2023 18:38:37
5 600 Kč9.1.2023 18:34:19
5 300 Kč9.1.2023 18:34:08
5 000 Kč9.1.2023 18:33:13
4 800 Kč9.1.2023 18:32:16
4 600 Kč9.1.2023 18:31:18
4 400 Kč9.1.2023 18:30:43
4 200 Kč9.1.2023 18:26:28
4 000 Kč9.1.2023 18:19:49
3 800 Kč9.1.2023 18:19:43 (limit 9.1.2023 17:57:31)
3 700 Kč9.1.2023 18:19:43
3 500 Kč9.1.2023 18:19:37 (limit 9.1.2023 17:57:31)
3 300 Kč9.1.2023 18:19:37