Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 90 cm, rámování: 87 x 112 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:49
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč