Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 66,5 cm, šířka: 96 cm, rámování: 87 x 117,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 19:23
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (39)