76. Břízy u potoka - velký formát

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 92,5 x 122,5 cm

Konec aukce: 13.06.2022 19:15

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (68)

13 520 Kč13.6.2022 09:35:37
13 020 Kč12.6.2022 21:14:38
12 520 Kč12.6.2022 07:11:16
12 020 Kč11.6.2022 23:07:19 (limit 11.6.2022 21:15:23)
11 700 Kč11.6.2022 23:07:19
11 200 Kč11.6.2022 18:00:56 (limit 2.6.2022 17:42:14)
10 700 Kč11.6.2022 18:00:56
10 200 Kč11.6.2022 18:00:29 (limit 2.6.2022 17:42:14)
9 900 Kč11.6.2022 18:00:29
9 600 Kč11.6.2022 18:00:23 (limit 2.6.2022 17:42:14)
9 300 Kč11.6.2022 18:00:23
9 000 Kč8.6.2022 17:23:16 (limit 2.6.2022 17:42:14)
8 700 Kč8.6.2022 17:23:16
8 400 Kč8.6.2022 17:23:10 (limit 2.6.2022 17:42:14)
8 100 Kč8.6.2022 17:23:10