Technika: Olej na překližce
Výška: 36 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 51,5 x 66,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2021 19:16
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč