Signováno LD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 32,7 x 47 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:11
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 5d 9h 51m 31s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 27.1.2026 19:36:02 |