72. Krajina

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno LD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 32,7 x 47 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:11

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 5d 9h 51m 31s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč27.1.2026 19:36:02