Technika: Olej na lepence
Výška: 50 cm, šířka: 63 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec aukce: 07.03.2022 19:18
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč