Malíř a grafik krajinář, žák krajinářské školy Al. Kalvody (1903-1908). V roce 1920 odcestoval za studiem do Francie, kde pobyl tři léta a již v r. 1921 vystavoval (Českou krajinu) v pařížském jarním (Saloně) (Echo de Paris) (Petit Parisien) (Journal) a jiné listy věnovaly mu zasloužené pozornosti a umělecká revue (Les Tablettes) přinesla řadu reprodukcí jeho děl. (Tomanův slovník).
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 50,5 x 65 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 28.04.2019 18:52
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč