28. Večer v Posázaví

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na desce
Výška: 45 cm, šířka: 50 cm

Konec aukce: 10.06.2024 19:42

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (41)

7 400 Kč10.6.2024 19:33:49
7 100 Kč10.6.2024 19:33:36
6 800 Kč10.6.2024 19:30:11
6 500 Kč10.6.2024 19:30:00
6 200 Kč10.6.2024 19:29:45
5 900 Kč10.6.2024 19:25:55
5 600 Kč10.6.2024 11:37:53
5 300 Kč9.6.2024 22:22:16
5 000 Kč3.6.2024 08:53:48
4 800 Kč3.6.2024 06:36:59
4 600 Kč30.5.2024 17:01:04
4 400 Kč30.5.2024 17:01:02 (limit 29.5.2024 21:29:01)
4 400 Kč30.5.2024 17:01:02
4 200 Kč30.5.2024 17:01:00 (limit 29.5.2024 21:29:01)
4 000 Kč30.5.2024 17:01:00