22. Chalupa v zimní krajině

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno LD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 44 cm, rámování: 43,5 x 55 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:21

Aktuální cena: 4 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 1m 33s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

4 000 Kč27.1.2026 19:37:31