Malíř a grafik krajinář, žák krajinářské školy Al. Kalvody (1903-1908). V roce 1920 odcestoval za studiem do Francie, kde pobyl tři léta a již v r. 1921 vystavoval (Českou krajinu) v pařížském jarním (Saloně) (Echo de Paris) (Petit Parisien) (Journal) a jiné listy věnovaly mu zasloužené pozornosti a umělecká revue (Les Tablettes) přinesla řadu reprodukcí jeho děl. (Tomanův slovník).
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 54,5 x 64,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 20:55
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč