154. Podzimní krajina

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 65,5 x 86 cm

Konec aukce: 01.03.2021 20:37

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (52)

2 700 Kč7.2.2021 17:30:38 (limit 7.2.2021 06:13:43)
2 500 Kč7.2.2021 17:30:38
2 300 Kč7.2.2021 17:30:34 (limit 7.2.2021 06:13:43)
2 100 Kč7.2.2021 17:30:34
1 900 Kč7.2.2021 06:13:24
1 700 Kč6.2.2021 18:42:52
1 500 Kč6.2.2021 16:37:56