Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 65,5 x 86 cm
Konec aukce: 01.03.2021 20:37
Dosažená cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč