Technika: Olej na plátně
Výška: 35,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 43 x 58,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 20:26
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (27)