Signováno vlevo dole, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65,3 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 77 x 103 cm
Konec aukce: 19.02.2024 19:25
Dosažená cena: 16 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (35)