122. Stavení

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 71 x 87 cm

Konec aukce: 09.12.2025 20:14

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (58)

5 300 Kč13.11.2025 13:38:03 (limit 10.11.2025 16:19:30)
5 000 Kč13.11.2025 13:38:03
4 800 Kč13.11.2025 13:37:59 (limit 10.11.2025 16:19:30)
4 600 Kč13.11.2025 13:37:59
4 400 Kč13.11.2025 13:37:56 (limit 10.11.2025 16:19:30)
4 200 Kč13.11.2025 13:37:56
4 000 Kč13.11.2025 13:37:53 (limit 10.11.2025 16:19:30)
3 800 Kč13.11.2025 13:37:53
3 600 Kč13.11.2025 13:37:49 (limit 10.11.2025 16:19:30)
3 400 Kč13.11.2025 13:37:49
3 200 Kč10.11.2025 16:19:30 (limit 10.11.2025 16:19:30)
3 000 Kč9.11.2025 15:10:19
2 500 Kč9.11.2025 10:58:53