Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 71 x 87 cm
Konec aukce: 09.12.2025 20:14
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (58)
| 5 300 Kč | 13.11.2025 13:38:03 (limit 10.11.2025 16:19:30) |
| 5 000 Kč | 13.11.2025 13:38:03 |
| 4 800 Kč | 13.11.2025 13:37:59 (limit 10.11.2025 16:19:30) |
| 4 600 Kč | 13.11.2025 13:37:59 |
| 4 400 Kč | 13.11.2025 13:37:56 (limit 10.11.2025 16:19:30) |
| 4 200 Kč | 13.11.2025 13:37:56 |
| 4 000 Kč | 13.11.2025 13:37:53 (limit 10.11.2025 16:19:30) |
| 3 800 Kč | 13.11.2025 13:37:53 |
| 3 600 Kč | 13.11.2025 13:37:49 (limit 10.11.2025 16:19:30) |
| 3 400 Kč | 13.11.2025 13:37:49 |
| 3 200 Kč | 10.11.2025 16:19:30 (limit 10.11.2025 16:19:30) |
| 3 000 Kč | 9.11.2025 15:10:19 |
| 2 500 Kč | 9.11.2025 10:58:53 |