Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 71 x 87 cm
Konec aukce: 09.12.2025 20:14
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (58)
| 9 100 Kč | 9.12.2025 16:59:38 |
| 8 800 Kč | 9.12.2025 16:31:55 |
| 8 500 Kč | 9.12.2025 16:31:53 (limit 9.12.2025 11:28:33) |
| 8 300 Kč | 9.12.2025 16:31:53 |
| 8 000 Kč | 9.12.2025 16:31:51 (limit 9.12.2025 11:28:33) |
| 7 700 Kč | 9.12.2025 16:31:51 |
| 7 400 Kč | 9.12.2025 11:28:27 |
| 7 100 Kč | 30.11.2025 12:49:30 |
| 7 000 Kč | 30.11.2025 12:49:30 (limit 29.11.2025 10:24:44) |
| 6 800 Kč | 29.11.2025 10:24:44 (limit 29.11.2025 10:24:44) |
| 6 500 Kč | 17.11.2025 23:36:27 |
| 6 200 Kč | 16.11.2025 13:26:37 |
| 5 900 Kč | 15.11.2025 17:02:11 |
| 5 600 Kč | 13.11.2025 13:38:18 |
| 5 500 Kč | 13.11.2025 13:38:18 (limit 10.11.2025 16:19:30) |