122. Stavení

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 71 x 87 cm

Konec aukce: 09.12.2025 20:14

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (58)

9 100 Kč9.12.2025 16:59:38
8 800 Kč9.12.2025 16:31:55
8 500 Kč9.12.2025 16:31:53 (limit 9.12.2025 11:28:33)
8 300 Kč9.12.2025 16:31:53
8 000 Kč9.12.2025 16:31:51 (limit 9.12.2025 11:28:33)
7 700 Kč9.12.2025 16:31:51
7 400 Kč9.12.2025 11:28:27
7 100 Kč30.11.2025 12:49:30
7 000 Kč30.11.2025 12:49:30 (limit 29.11.2025 10:24:44)
6 800 Kč29.11.2025 10:24:44 (limit 29.11.2025 10:24:44)
6 500 Kč17.11.2025 23:36:27
6 200 Kč16.11.2025 13:26:37
5 900 Kč15.11.2025 17:02:11
5 600 Kč13.11.2025 13:38:18
5 500 Kč13.11.2025 13:38:18 (limit 10.11.2025 16:19:30)