122. Stavení

Autor: Otakar Hůrka
(1889 - 1966)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 71 x 87 cm

Konec aukce: 09.12.2025 20:14

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (58)

15 500 Kč9.12.2025 20:03:39
15 000 Kč9.12.2025 20:03:31
14 500 Kč9.12.2025 19:59:59
14 000 Kč9.12.2025 19:59:17
13 500 Kč9.12.2025 19:59:10
13 000 Kč9.12.2025 19:58:18
12 500 Kč9.12.2025 19:58:11 (limit 9.12.2025 19:57:12)
12 500 Kč9.12.2025 19:58:11
12 000 Kč9.12.2025 19:57:06
11 500 Kč9.12.2025 19:56:55
11 000 Kč9.12.2025 19:55:20
10 500 Kč9.12.2025 19:55:06
10 000 Kč9.12.2025 19:52:28
9 700 Kč9.12.2025 19:39:24
9 400 Kč9.12.2025 19:13:36