Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64 cm, rámování: 71 x 87 cm
Konec aukce: 09.12.2025 20:14
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (58)
| 15 500 Kč | 9.12.2025 20:03:39 |
| 15 000 Kč | 9.12.2025 20:03:31 |
| 14 500 Kč | 9.12.2025 19:59:59 |
| 14 000 Kč | 9.12.2025 19:59:17 |
| 13 500 Kč | 9.12.2025 19:59:10 |
| 13 000 Kč | 9.12.2025 19:58:18 |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 19:58:11 (limit 9.12.2025 19:57:12) |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 19:58:11 |
| 12 000 Kč | 9.12.2025 19:57:06 |
| 11 500 Kč | 9.12.2025 19:56:55 |
| 11 000 Kč | 9.12.2025 19:55:20 |
| 10 500 Kč | 9.12.2025 19:55:06 |
| 10 000 Kč | 9.12.2025 19:52:28 |
| 9 700 Kč | 9.12.2025 19:39:24 |
| 9 400 Kč | 9.12.2025 19:13:36 |