Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 65 x 49,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:13
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (14)