Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 77,5 x 97,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:47
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč