Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 71 cm, šířka: 28 cm, rámování: 79 x 36 cm
Konec aukce: 13.06.2022 19:33
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (12)