83. Z Dalmácie

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 35,5 cm, šířka: 111 cm, rámování: 112,5 x 47,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:22

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 17:31:51