Technika: Olej na kartonu
Výška: 18 cm, šířka: 24 cm, rámování: 30 x 36 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:16
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč