Technika: Olej na kartonu
Výška: 35,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 51 x 59 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:11
Dosažená cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (5)