Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 69 cm, rámování: 57,5 x 77 cm
Konec aukce: 31.01.2022 19:09
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)