Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 46 x 66 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2022 20:38
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (5)