Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27,5 cm, šířka: 36 cm, rámování: 39 x 47,5 cm
Konec aukce: 18.07.2022 19:03
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč