Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 69 cm, rámování: 57,8 x 77,7 cm
Konec aukce: 06.04.2022 19:03
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč