Signováno vpravo dole. Datováno 88.
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 45 cm, šířka: 80 cm, rámování: 58 x 93 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:11
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč