Signováno vpravo dole.
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64 x 84 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:10
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Seznam příhozů (8)