58. Pohled z Gruně

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Signováno vpravo dole.
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64 x 84 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.06.2019 19:10

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (8)

4 100 Kč23.6.2019 19:05:30 (limit 23.6.2019 19:01:23)
3 900 Kč23.6.2019 19:05:30
3 700 Kč23.6.2019 19:00:44
3 500 Kč23.6.2019 18:57:44
3 300 Kč23.6.2019 18:56:09 (limit 23.6.2019 18:10:23)
3 300 Kč23.6.2019 18:56:09
3 100 Kč23.6.2019 18:10:17
2 900 Kč19.6.2019 17:57:55