Signováno vpravo dole, datováno 95.
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej sololit
Výška: 71 cm, šířka: 48 cm, rámování: 85 x 62,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč