Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 42,5 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 62 x 50 cm
Konec aukce: 09.05.2022 18:55
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)