Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 17,5 cm, rámování: 36 x 30,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:05
Dosažená cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (6)