Studoval na Masarykově vyšší lidové univerzitě v Ostravě u V.Wünscheho a J. Obšila. Maloval také blízké Beskydy, ale krajiny obdivoval i na svých cestách v Jugoslávii, Bulharsku, Rumunsku. Tvořil také figurální kompozice. (Chagall Ostrava)
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 17 cm, šířka: 20 cm, rámování: 30 x 33 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 23.06.2019 18:48
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 18.6.2019 20:08:39 |