49. Pohled na Ostravu

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Signováno vpravo dole, datováno 76.
Technika: Olej na desce
Výška: 22 cm, šířka: 50 cm, rámování: 35 x 65 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:30

Dosažená cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (26)

8 000 Kč6.12.2022 20:25:08
7 700 Kč6.12.2022 20:24:51
7 400 Kč6.12.2022 20:21:32
7 100 Kč6.12.2022 20:20:53
6 800 Kč6.12.2022 20:17:11
6 500 Kč6.12.2022 20:16:48
6 200 Kč6.12.2022 20:16:37
5 900 Kč6.12.2022 20:16:11
5 600 Kč6.12.2022 20:09:39
5 300 Kč6.12.2022 20:09:03
5 000 Kč6.12.2022 20:01:29
4 800 Kč6.12.2022 19:59:43
4 600 Kč6.12.2022 19:49:42
4 400 Kč6.12.2022 19:42:12
4 200 Kč6.12.2022 18:52:36