Signováno vpravo dole, datováno 76.
Technika: Olej na desce
Výška: 22 cm, šířka: 50 cm, rámování: 35 x 65 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:30
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (26)