Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 57 cm, rámování: 94,5 x 72 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:52
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč