Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 38,5 x 49,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:46
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Seznam příhozů (3)