Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 47,5 x 62 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:45
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2 000 Kč | 6.5.2024 19:18:49 |