Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 90 cm, rámování: 82 x 107 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 20.03.2023 18:43
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč