Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 18,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 31,7 x 53 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:46
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč