Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 65 x 78 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:46
Dosažená cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (27)