Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 21 cm, šířka: 30 cm, rámování: 32 x 42,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:41
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč